-->
درباره لردینت

درباره ما

درباره ما

معرفی تیم لردینت

تیم لردینت از سال 1396 در عرصه وب فعالیتهای بسیاری در زمینه ایجاد وب سایتهای مختلف داشته است. سختیهای فراوانی برای آموزش و یادگیری زبان های مختلف برنامه نویسی پیش رو این تیم بوده است. و توانسته با پشت کار فراوان و دنبال کردن آموزش های مختلف مخصوصا انگلیسی زبان از عهده این کار بر بیاید. از این رو تیم لردینت تصمیم بر این گرفته است که آموزش هایی با کیفیت بالا در اختیار عزیزانی که علاقه به یادگیری دنیای برنامه نویسی دارند، قرار دهد. تا این عزیزان برنامه نویس سختیهایی که در زمینه تهیه آموزش های با کیفیت و مخصوصا فارسی زبان که خیلی سخت آموزشهایی از این قبیل در دنیای اینترنت وجود دارد، را دچار نشوند. ما سعی کردیم با شروع قوی شما را به یک برنامه نویس قدرتمند در دنیای بزرگ برنامه نویسی تبدیل کنیم. این قول را به شما خواهیم داد که تیم لردینت با قدرت تمام در کنار شما، در این مسیر سخت تا انتها همراهی خواهید کرد.

6 دوره آموزشی
12 آموزش تک قسمتی
181 جلسه آموزشی
27 ساعت آموزش
tutorial
ویدیو های آموزشی کوتاه

می توانیم بگوییم در وب سایتهای آموزشی ایرانی، جز اولین نفرهایی هستیم که با تهیه این سبک آموزش شما را زودتر به دنبال چیزی که هستید خواهیم رساند. شما تنها با چند دقیقه وقت گذاشتن می توانید آموزش های کلیدی و خیلی مهم را تنها با یک قسمت ببینید و بتوانید خیلی زود به نتیجه ای که میخواهید برسید.

course
دوره های آموزش آنلاین برنامه نویسی

دوره های آموزشی ما به روز و با تیم حرفه ای تهیه شده است. ما با آموزش های آنلاین زبانهای مختلف و مطرح برنامه نویسی به همراه فریم ورکهای مطرح برنامه نویسی، به شما یاد خواهیم داد تا بهتر و با قدرت تمام بتوانید وارد بازار کار برنامه نویسی شوید.

article
مقالات مرتبط به دنیای وب

مقاله های روز دنیای برنامه نویسی همه و همه در سایت آموزشی لردینت! تیم لردینت با فراهم کردن بهترین مقالات به روزشده، شما را از نظر تئوری هم به بهترین سطح کیفی می رساند. شما در هر زمینه از دنیای برنامه نویسی می توانید مقالات مربوط به آن را در سایت لردینت تهیه و بخوانید.

podcast
پادکست های برنامه نویسی و انگیزشی

شاید برای شما پیش آمده باشد که بگویید کاش می توانستم با گوش دادن تنها فقط صدا برای یادگیری برنامه نویسی، به جواب سوالاتی که دارم برسم! تیم لردینت این امکان را برای شما فراهم کرده تا شما بتوانید با بهترین کیفیت، تنها با گوش دادن صدا به جواب هاتون برسید.